Počitadlo přístupů na webové stránky - Auditorka.CZ Přidat stránku Upravit stránku Jak na to
 

Informace o reklamě na tomto serveru

 

Jak to funguje?
Princip fungování Auditorky.CZ je založen na vyhodnocování údajů, získaných z prohlížeče, ve kterém je sledovaná stránka načtena. Údaje jsou zaznamenávány do databáze a pomocí skriptů zpracovávány do podoby jednotlivých výpisů. Sledovaný web nebo každá sledovaná stránka musí být doplněna krátkým kódem, který zajišťuje zapsání sledovaných údajů do systému.

Registrace webu
Klikněte na odkaz Přidat web a zadejte svou emailovou adresu a heslo. Pokud registrujete svůj první web, údaje budou vloženy do databáze a bude vám vytvořeno konto pro snadnou správu vašeho jednoho nebo více webů. Máte-li již konto vytvořeno, jen se přihlašte. Uživatelské konto umožňuje snadnou správu v případě zaregistrování dvou a více webů do systému.

Do formuláře zadejte požadované údaje a klikněte na tlačítko Zaregistrovat. Údaje zapisujte s diakritikou, dbejte na správnou volbu kategorie. Můžete zvolit i mezi veřejně viditelnými nebo utajenými statistikami. Tato volba zpřístupňuje pouze detailní statistiky webů, základní jsou veřejně přístupné.

Váš web je do systému zapsán okamžitě a po dalším generování stránek s výpisy (max. 15 minut) bude v systému zobrazen. Dodatečně bude každý záznam samozřejmě zkontrolován administrátorem a v případě porušení některého z pravidel používání služby (viz níže) bude ze systému vyřazen.

Změna údajů
Klikněte na odkaz Upravit stránku a zadejte emailovu adresu a heslo. Poté stačí vybrat web, jehož údaje chcete změnit, údaje zapsat do formuláře a tlačítkem Upravit změnu zaregistrovat do systému. Změna se neprojeví okamžitě, ale až po dalším generování stránky s výpisem. Všechny změny jsou dále ověřovány administrátorem systému.

Vložení kódu do stránky
Po zadání stránky do systému nebo kdykoliv po kliknutí na odkaz Kód budete přesměrování na stránku se zdrojovým kódem, který je nutné zkopírovat do Vašeho webu. Postačí kód zapsat do hlavní stránky, pokud ovšem chcete sledovat podrobnou statistiku pohybu po Vašem webu, doporučujeme zapsat kód do každé sledované stránky. Kód kopírujte nejlépe na konec stránky, před příkaz </body>. Text začínající "document.write" až po "title="Auditorka.CZ">');" musí být uveden na jednom řádku!

Pravidla používání služby
Provozovatel systému nenese žádnou odpovědnost za obsah záznamů v systému, webových stránek, na které tyto odkazují, za správnost uveřejněných údajů. Provozovatel systému dále nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které vzniknou uživatelům systému jeho užíváním. Provozovatel prohlašuje, že registrační údaje a všechny získané záznamy o přístupech na jednotlivé weby jsou zpracovávány výhradně pro účely fungování systému Auditorka.CZ a nebudou poskytnuty třetím osobám.

  • Každý web, definovaný jedinečnou URL adresou, může být v systému evidován pouze jednou.
  • V systému nebudou zveřejňovány weby, jejichž obsah je evidentně v rozporu s platnými právními předpisy ČR.
  • Ze systému budou vyřazeny záznamy, které obsahují vulgární výrazy.
  • Nesprávně zadané nebo zařazené záznamy budou upraveny nebo vyřazeny.

 

Cestovní kancelářeDivadloHardwareSport
Děti, rodinaKino a filmSoftwareZábava
UbytováníHudba a uměníInternetGastronomie
Mapy a jízdní řádyLiteraturaKomunikaceHobby
CestováníŽivotní prostředíHry a multimédiaŠkolství
NáboženstvíAuto, motoDomácnostPolitika
ObchodElektroHistorieÚřady
Průmysl a výrobaTechnikaZpravodajstvíNadace
SlužbyVzděláváníFauna a flóraZdravotnictví
Ostatní podnikáníVědaNezařazeno
Zdrojový kód Nejčastější dotazy Napište nám

Vyhledávání :

 

Letci.net   TSP MU Brno   scio testy   Prevent.cz   Instructor.cz